Połączenie farmakoterapii i psychoterapii to najlepszy sposób na leczenie zaburzeń psychicznych.

Czasami sama psychoterapia nie wystarcza i nie daje oczekiwanych rezultatów. Połączenie leków i psychoterapii w konkretnych przypadkach to najszybsza i najlepsza droga do zdrowia, a czasem jedyna.

Psychoterapia wyposaża w trwałe umiejętności radzenia sobie z konkretnymi trudnościami i zmienia dysfunkcyjne schematy, natomiast farmakoterapia ma wpływ na zmniejszenie objawów, co daje szanse na sprawny powrót do zdrowia psychicznego.

Psychiatria w duchu LGBTQ+ friendly

Pracujemy niezmiennie w duchu LGBTQ+ friendly. Wspieramy i pomagamy osobom z tej społeczności z pełną akceptacją i otwartością. Konsultacje psychiatryczne są wolne od uprzedzeń – możesz być pewna/y, że zostanie Ci udzielona pomoc psychiatryczna zgoda z najnowszym stanem nauki.

Opiniowanie psychiatryczne dla osób transpłciowych i niebinarnych

W naszym Centrum możesz wyrobić nie tylko opinię psychologiczną, ale także psychiatryczną. Jest to cały komplet, z którym dalej udasz się na konsultację seksuologiczno-endokrynologiczną. Do wyrobienia opinii psychiatrycznej potrzebna jest tylko jedna, 40-minutowa wizyta. Oczywiście, jak zawsze, pracujemy zgodnie z modelem świadomej zgody.