Odczuwasz lęk społeczny i boisz się rozmawiać o swoich problemach z bliskimi, lub czujesz się nierozumiany/ nierozumiana? Twoje potrzeby seksualne są dla Ciebie kłopotliwe i nie ma w Twojej okolicy nikogo, kto specjalizuje się w tych problemach? Skorzystaj z terapii on-line ze mną. 

Jeśli w Twojej okolicy nie ma psychoterapeuty/ psychoterapeutki lub nie masz możliwości spotkać się z nim/ nią osobiście, skorzystaj z terapii online przez Skype. Jest to rozwiązanie, które umożliwia w bezpiecznych warunkach odbyć sesję.

Skorzystaj z mojej oferty terapii online i skontaktuj się ze mną, aby mówić się na wizytę. 

Terapia online przez Skype’a i jej skuteczność

Jest to rozwiązanie dostosowane do współczesności – psychoterapia się zmienia i ewoluuje razem z potrzebami społeczeństwa. Wieloletnie badania wykazały, że terapia online pozwala uzyskać znaczną poprawę samopoczucia i zdrowia psychicznego, dzięki psychoterapii on-line. Terapia online została oceniona przez klientów i klientki równie wysoko jak terapia twarzą w twarz.

Terapia online oparta jest na sesjach zarówno głosowych jak i przy użyciu kamery. Jest ona bardzo skuteczna w terapii różnych psychicznych trudności i problemów. Ma na to wpływ komunikacja w czasie rzeczywistym, zarówno niewerbalna jak i werbalna, elementy języka ciała oraz kontakt wzrokowy i słuchowy.

Terapia on-line jest bezpieczna

Terapię online prowadzę za pośrednictwem aplikacji Skype, która wykorzystuje Advanced Encryption Standard (AES), dlatego Nasza rozmowa jest całkowicie bezpieczna. Jest to zabezpieczenie, które bardzo utrudnia osobie trzeciej włamanie się do rozmowy. Terapię online najlepiej przeprowadzić, gdy obie osoby mają bardzo dobry dostęp do Internetu. Pamiętaj o swojej prywatności, dlatego postaraj się odbyć taką konsultację w bezpiecznym miejscu, gdzie będziesz czuł/a, że możesz mówić o intymnych sprawach.

Jak skorzystać z terapii online u mnie?

  • Wybierz dowolny termin i zarezerwuj 50 minutową terapię online za pomocą kalendarza online. 
  • Masz jakiekolwiek pytania? Zadzwoń do mnie pod numer 505 936 530 lub skontaktuj się drogą meilową na adres: psycholog@dominikhaak.pl
  • Opłać sesję przed planowanym spotkaniem, a potwierdzenie i login na Skype prześlij przed wizytą.
  • W wybranym przez siebie czasie przygotuj komputer, usiądź wygodnie i poczekaj, a ja do Ciebie zadzwonię