Odczuwasz lęk społeczny, boisz się rozmawiać o swoich problemach z bliskimi lub czujesz się nierozumiany/nierozumiana? Twoje potrzeby seksualne są dla Ciebie kłopotliwe i nie ma w Twojej okolicy nikogo, kto specjalizuje się w tych problemach? W takim razie terapia online może być rozwiązaniem dla Ciebie!

Jeśli nie masz dostępu do psychoterapeuty/psychoterapeutki specjalizujących się w Twojej tematyce lub nie masz możliwości spotkać się z nami osobiście, skorzystaj z terapii online przez Skype. Jest to opcja, która umożliwia w bezpiecznych warunkach odbyć sesję.

Skorzystaj z naszej oferty terapii online i skontaktuj się z nami, aby mówić się na wizytę. 

Terapia online przez Skype’a i jej skuteczność

Terapia online to rozwiązanie dostosowane do współczesności — psychoterapia się zmienia i ewoluuje razem z potrzebami społeczeństwa. Wieloletnie badania wykazały, że terapia online pozwala uzyskać znaczną poprawę samopoczucia i zdrowia psychicznego. Taki rodzaj terapii został oceniony przez pacjentki i pacjentów równie wysoko, jak terapia twarzą w twarz.

Terapia online oparta jest na sesjach zarówno głosowych, jak i również przy użyciu kamery. Jest ona bardzo skuteczna w pokonywaniu różnych psychicznych trudności i problemów. Ma na to wpływ komunikacja w czasie rzeczywistym, niewerbalna oraz werbalna, elementy języka ciała oraz kontakt wzrokowy i słuchowy.

Terapia on-line jest bezpieczna

Terapię online prowadzimy za pośrednictwem aplikacji Skype, która wykorzystuje Advanced Encryption Standard (AES), dlatego nasza rozmowa jest całkowicie bezpieczna. Osobie trzeciej niezwykle trudno byłoby się włamać do rozmowy. Terapię online najlepiej przeprowadzić, gdy obie strony mają bardzo dobry dostęp do Internetu. Pamiętaj o swojej prywatności i postaraj się odbyć konsultację w bezpiecznym miejscu, w którym poczujesz, że możesz mówić o intymnych sprawach.

Jak skorzystać z terapii online?

  • Wybierz dowolny termin i zarezerwuj 50-minutową konsultację ze specjalistą lub specjalistką,
  • Opłać sesję przed planowanym spotkaniem, a potwierdzenie i login na Skype prześlij przed wizytą,
  • W wybranym przez siebie czasie przygotuj komputer, usiądź wygodnie i poczekaj, a my do Ciebie zadzwonimy!