Odczuwasz lęk społeczny i boisz się rozmawiać o swoich problemach z bliskimi, lub czujesz się nierozumiany/nierozumiana? Twoje potrzeby seksualne są dla Ciebie kłopotliwe i nie ma w Twojej okolicy nikogo, kto specjalizuje się w tych problemach? W takim razie terapia online może być rozwiązaniem dla Ciebie!

Jeśli w Twojej okolicy nie ma psychoterapeuty/psychoterapeutki specjalizujących się w Twojej tematyce, lub nie masz możliwości spotkać się z nami osobiście, skorzystaj z terapii online przez Skype. Jest to rozwiązanie, które umożliwia w bezpiecznych warunkach odbyć sesję.

Skorzystaj z naszej oferty terapii online i skontaktuj się z nami, aby mówić się na wizytę. 

Terapia online przez Skype’a i jej skuteczność

Jest to rozwiązanie dostosowane do współczesności – ponieważ psychoterapia się zmienia i ewoluuje razem z potrzebami społeczeństwa. Wieloletnie badania wykazały, że terapia online pozwala uzyskać znaczną poprawę samopoczucia i zdrowia psychicznego, w rezultacie psychoterapii on-line. Taki rodzaj terapii został oceniony przez pacjentki i pacjentów równie wysoko jak terapia twarzą w twarz.

Terapia online oparta jest na sesjach zarówno głosowych, jak również przy użyciu kamery. Jest ona bardzo skuteczna w terapii różnych psychicznych trudności i problemów. Ma na to wpływ komunikacja w czasie rzeczywistym, zarówno niewerbalna jak i werbalna, elementy języka ciała oraz kontakt wzrokowy i słuchowy.

Terapia on-line jest bezpieczna

Terapię online prowadzimy za pośrednictwem aplikacji Skype, która wykorzystuje Advanced Encryption Standard (AES), dlatego Nasza rozmowa jest całkowicie bezpieczna. W rezultacie tego zabezpieczenia osobie trzeciej niezwykle trudno byłoby się włamać do rozmowy. Terapię online najlepiej przeprowadzić, gdy obie osoby mają bardzo dobry dostęp do Internetu. Pamiętaj o swojej prywatności, dlatego postaraj się odbyć taką konsultację w bezpiecznym miejscu, gdzie będziesz czuł/a, że możesz mówić o intymnych sprawach.

Jak skorzystać z terapii online?

  • Wybierz dowolny termin i zarezerwuj 50 minutową konsultację ze specjalistą lub specjalistką,
  • Opłać sesję przed planowanym spotkaniem, a potwierdzenie i login na Skype prześlij przed wizytą,
  • W wybranym przez siebie czasie przygotuj komputer, usiądź wygodnie i poczekaj, a my do Ciebie zadzwonimy!