Odczuwasz lęk społeczny i boisz się rozmawiać o swoich problemach z bliskimi, lub czujesz się nierozumiany/nierozumiana? Twoje potrzeby seksualne są dla Ciebie kłopotliwe i nie ma w Twojej okolicy nikogo, kto specjalizuje się w tych problemach? Skorzystaj z terapii on-line!

Jeśli w Twojej okolicy nie ma psychoterapeuty/psychoterapeutki specjalizujących się w Twojej tematyce, lub nie masz możliwości spotkać się z nami osobiście, skorzystaj z terapii online przez Skype. Jest to rozwiązanie, które umożliwia w bezpiecznych warunkach odbyć sesję.

Skorzystaj z naszej oferty terapii online i skontaktuj się z nami, aby mówić się na wizytę. 

Terapia online przez Skype’a i jej skuteczność

Jest to rozwiązanie dostosowane do współczesności – psychoterapia się zmienia i ewoluuje razem z potrzebami społeczeństwa. Wieloletnie badania wykazały, że terapia online pozwala uzyskać znaczną poprawę samopoczucia i zdrowia psychicznego, dzięki psychoterapii on-line. Terapia online została oceniona przez pacjentki i pacjentów równie wysoko jak terapia twarzą w twarz.

Terapia online oparta jest na sesjach zarówno głosowych jak i przy użyciu kamery. Jest ona bardzo skuteczna w terapii różnych psychicznych trudności i problemów. Ma na to wpływ komunikacja w czasie rzeczywistym, zarówno niewerbalna jak i werbalna, elementy języka ciała oraz kontakt wzrokowy i słuchowy.

Terapia on-line jest bezpieczna

Terapię online prowadzimy za pośrednictwem aplikacji Skype, która wykorzystuje Advanced Encryption Standard (AES), dlatego Nasza rozmowa jest całkowicie bezpieczna. Jest to zabezpieczenie, które bardzo utrudnia osobie trzeciej włamanie się do rozmowy. Terapię online najlepiej przeprowadzić, gdy obie osoby mają bardzo dobry dostęp do Internetu. Pamiętaj o swojej prywatności, dlatego postaraj się odbyć taką konsultację w bezpiecznym miejscu, gdzie będziesz czuł/a, że możesz mówić o intymnych sprawach.

Jak skorzystać z terapii online?

  • Wybierz dowolny termin i zarezerwuj 50 minutową konsultację ze specjalistą lub specjalistką,
  • Opłać sesję przed planowanym spotkaniem, a potwierdzenie i login na Skype prześlij przed wizytą,
  • W wybranym przez siebie czasie przygotuj komputer, usiądź wygodnie i poczekaj, a my do Ciebie zadzwonimy!